První narozeniny

Adella z Podlesí Kosíře oslavila 4.4.2016  první narozeniny. Velká je jako dospělý pes a hodná jako puberťák. V uvozovkách. Adélko všechno nejlepší a hlavně, hlavně hodně zdraví. Spokojená vypadáš že jsi :-)

Přidáváme pár fotek z Velikonočního výšlapu na Pustevnách. Krásné počasí, poslední zbytky sněhu a Adéla šťastná. Výlety jsou výlety...

 

Adršpach a Adélka

Prožili jsme nádherný prodloužený víkend v Adršpachu s Adélkou. Krásné. Adélka šťastná, příroda nádherná, kus socializace absolvováno. Spala v hotelu, jezdila výtahem, na snídaně a večeře chodila do jídelny s námi, chodila na procházky, běhala po národní parku :-), ale, byla šťastná a úžasně hodná. A našla si v Peci i kamaráda. Moc se nám to líbilo. Všem.

Výšlap na Praděd

Pár fotek z výletu Belči na Praděd a na návštěvě u otce vrhu A Framuse Clarka. 

Velikonoční Pustevny

Pár fotek z výletu a nedělního setkání BSP na Pustevnách.

Anabell na výletě

Přidáváme pár aktuálních fotek Belči na výletě v Beskydech, kdy si užívala pravděpodobně posledních záchvěvů zimy a absolvovala pořádné procházky po okolí. 

Silvestrovský výšlap

Anabell Alfa Nela se zúčastnila tradičního výšlapu bernských salašnických psů a jejich páníčků na Radhošť, který se konal v poslední den loňského roku. Akce to byla vydařená, počasí nádherné a tak myslím, že si to všichni příjemně užili.