7. týden života štěňátek

Dnes to tedy byl náročný den. Velký úkol splněn. Štěňátka jsou naočkována, načipována, prohlédnuta, zapsána do národního registru, mají "Petpas".... a hlavně.... spoustu zážitků. Vypadají, že autem budou jezdit rádi, akorát se jich nesmí mačkat velký počet ve dvou "bednách," a jen dva vyvolení na klíně:-). Mamka nakonec autem jezdí taky hrozně ráda. Vždy z toho plyne nějaký zážitek. Teď už ale spinkají, vyřízena..Vzbudíme je na pozdní večeři a můžu něco v klidu napsat na stránky:-). Přejímku vrhu jsme nakonec dnes už nezvládli, v nejbližších dnech v tomto týdnu. A... váhy u paní doktorky zase trošku jiné než při posledním vážení. Vzalo to fakt rychlý spád do plusu:-)

Alan - Argo

Vřelé díky majitelům Arga za fotky a zprávu od nich. Z Alana je krásný statný pes milující vodu. Tedy spíše kachny v ní.:-) Moc díky a zdravíme.

 

Bella /Ajša/

Děkujeme majitelům Bellinky za krásné fotky a pozdrav a pár jich dáváme na pokochání. 

Ajša - Bella

Máme velkou radost ze zpráv od našich odchovanců. A jsme moc rádi, že se jim daří skvěle. Že mají rodinu, kde je mají moc a moc rádi. Děkujeme. Pár krásných fotek Ajši /Belly/ pro potěšení.

Úžasná zpráva - Amy chovná fena

Ani se nechce věřit, ale ze šťěňátek už jsou dospělí psi. A Amy úspěšně absolvovala maturitu /bonitaci/ a stala se z ní chovná fena s kódem 525ASZ55AO neg. Gratulujeme! A máme velkou radost.

Na fotografiích je Amy vždy vlevo.