Amy

Amy, dcera Belly, má štěňátka. Mrzí nás, že se toho "babičkovství" Belča nedožila, ale osud to tak asi chtěl. Všem vňoučátkům přejeme úžasné a milující páníky. Více informací na www.alfanela.cz.

Poslední odjezd

Dnes 30.8.2012 nám odjela poslední princeznička Adell. Loučení bylo těžké, hlavně asi pro mamku, protože už nám nezbylo žádné miminko. Trošku se nás ptá těma svýma psíma očima a hledá. Ale zvykneme si, musíme. Jsme ale moc rádi, že se i Adelka zabydlí nedaleko od nás, poblíž Valašského Meziříčí v rodině Šnajderových, a že i tam už na ni byli velmi natěšeni. Asi se setká, jako správný sedlácký pes, s ovečkami a podobně. Raubířko živá, měj se krásně a moc nové páníčky nezlob.

Odjezd psích kluků

Máme za sebou docela náročný den, a to současný odjezd psích kluků tohoto vrhu. Jsme ale moc rádi, že oba našli skvělé páníčky, kteří pro nás nejsou zase až tak daleko. Archie se zabydlí v rodině Hoffmannových v Skotnici a na Alana již netrpělivě čekali Fajnorovi v Hlučíně. Tak kluci, hodně zdraví a hlavně milující páníky. Jsme na Vás moc zvědaví, jací obr hafani z vás vyrostou.

Další loučení

Dnes 25.8.2012 jsme se loučili s další princeznou Ajšenkou. Odjela nám až k Pardubicím do rodiny Pokorných, kde už i na ni netrpělivě čekali a moc se na ni těšili. Jsme rádi, že Ajšenka našla nové páničky, kteří již mají zkušenosti s bernským salašnickým a vědí jaká radost je čeká.

Začíná čas loučení

Dneškem 22.8.2012 nám začíná poněkud smutnější období, a to postupné loučení se se štěňátky. Jako první nás opustila princeznička Amy. Vrátila se do rodné stanice mamky CHS Alfa Nela k Alence Špíglové. Víme, že se jí tam bude určitě líbit a že se tam bude mít moc fajn.