asc_0050.jpgasc_0051.jpgdsc_0196.jpgdsc_0198.jpgdsc_0248-2.jpgdsc_0379.jpgdsc_0449.jpg

Aktuality

Bambina zůstává doma

Bambina zůstává doma v rodné chovatelské stanici Anabell´s Garden

Aktualizace fotogalerie

Protože máme spoustu restů, nejen v aktualizaci stránek, které jsme dlouho neudržovali, zkusíme to trošku napravit. Fotky Adélky v průběhu roku až tří let najdete ve fotogalerii.

 

 

Bonitace - Adella z Podlesí Kosíře 17.6.2017

Strašně ten čas letí. A než jsme se nadáli, je tu zkouška z dospělosti. Adélka - chovná fena - bonitace 17.6.2017. 

Bonitační kód: 535yAHNOTYZ6r4A1. Tedy v obyčejném vysvětlení a ve zkratce: Mohutná, silná fena, temperamentní, snadno rozrušitelná:-), ano, je to "aktivec", veselé oči, úsměv od ucha k uchu, spíše vlnitná srst, a občas hodí blbě zadní nohy:-). To ovšem nic nemění na tom, že je opravdu krásná a hodná. Jistě ale jako každý pes pro svého pána.

Adella Z Podlesí Kosíře

Asi to tak osud opravdu chtěl, v době potvrzení březosti dcery Belly jsme již měli vybranou novou fenku do naší rodiny. Berňačka tu prostě chyběla. Představujeme Vám  nového člena, hodnou čertici Adella z Podlesí Kosíře.  Už měsíc nám dělá potěšení, oživení a radost. Na fotce tříměsíční Adélka.

Tak jde čas

Po dlouhém odmlčení  jsem se konečně dostala na aktualizaci stránek. ŽijemeJ. Mužská část naší smečky se řídila heslem „sportem ku zdraví“ a musela navštívit ortopedii. Bez berliček se to neobešlo.  Nakonec to završila i Belinka, když jsme se rozhodli už radikálněji řešit její poranění v oku od trnu a prodělala „kosmetickou“ úpravu. Tak se na prázdniny nastěhovala  k nám domů i s krunýřem kolem hlavy a odbyla si i další hárání. Báli jsme se, že se jí nebude chtít ven, ale je to holka šikovná. Už zase vzorně hlídá dům. I sousedům J