Trošku ve zkratce o novém životě našich odchovanců - Chovatelská stanice Anabell's Garden

Trošku ve zkratce o novém životě našich odchovanců

AMY

Amynka žije se svou tetou Fany v Nové Pace a jako správné štěně, nedá tetě pokoj. Rošťačí, divočí, kouše misky a asi nejenom misky, občas to zkouší i na ni. Ovšem ta si jistě pořádek udělá raz dva. Amynka je také přihlášena na svou první výstavu v kategorii štěňat do Prahy. Moc se těšíme. 

AJŠA /BELLA/

Ajšenka dostala domácí pojmenování po své mámě, což nás velmi těší. Už je z ní pěkná macanda a divoch jistě taky. Ale prý je "docela" hodná. Na procházkách ovšem správně sebevědomě vždycky první :-)

ADELL /DELI/

Z Adélky je po domácku Deli. Žije v sousedství s domácími zvířaty a snad tedy žádnou slepici ještě nezardousila. Z ovcí má prý zatím respekt. Jsem zvědavá, co z téhle původně naší nejmenší fenečky, vyroste. Rošťačina jí koukala z očí už odmala :-) Asi po mámě...

ARCHIE

Archie žije v rodině s menším dítětem a tak má parťáka na rošťačení. Z domu už vyhnal kočku, která tam doteď žila, ale snad se vrátí a budou tvořit sehranou dvojku. Jinak je prý velmi vnímavý a učenlivý. A sebevědomí mu taky nechybí. Na rozdíl od Belly zase chodí vzadu :-)

ALAN /ARGO/

Alan dostal jméno Argo a z našeho největšího maconě vrhu je už taky řádný pes. Má spoustu psích kamarádů, už v pohodě zvládá i několikakilometrové procházky a chodí za kamarády na cvičák. A je prý úžasný...

 

Všem majitelům štěňátek moc děkuji za jejich zprávy. Mám z toho velkou radost a těším se na další. Jednotlivé fotky štěňat jsou v kategorii Chov - Vrh A - po rozkliknutí má každé svou fotogalerii. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit